مهره پرچی گرد سر خزینه ته بسته KTS

مهره پرچ گرد بدون لبه ته بسته KTS

جنس : فولادی با روکش گالوانیزه

M4-M10

مشخصات:

مهره پرچ گرد سرخزینه ته بسته(CLOSE END | REUND BODY | REDUCED HEAD) :

اگر به دنبال یک مهره پرچ با انتهای مهر و موم شده برای نصب در محلی که آب نفوذ می کند هستید، ما به شما مهره پرچ ته بسته با آلیاژ فولاد گالوانیزه ضد زنگ را پیشنهاد می کنیم. این مهره پرچ در انواع بدنه ی گرد و شش گوش موجود می باشد.

مهره پرچ چیست؟

مهره پرچ‌ها یک نوع سیستم چفت کردن مکانیکی هستند که یک قفل سریع، ساده و دائمی بین مواد را تضمین می‌کنند، چرا که رزوه ها (شیارهای داخل مهره پرچ) را در صفحات ایجاد می‌کنند. مهره پرچ‌ها می‌توانند روی هر سطحی نصب شوند، حتی اگر فقط به پهلوی کار دسترسی داشته باشید (برای مثال لوله‌ها). کاربرد پرچ‌ها به ابزاری نیاز دارد که نیرویی را برای وارد کردن رزوه به کار می‌برد که بدنه را تغییر دهد تا دو یا چند صفحه را بهم نصب کند. ابزارهای مهره پرچ قابل حمل هستند و می‌توانند در طیف وسیعی از محیط‌های عملیاتی مورد استفاده قرار گیرند.

مهره‌های پرچ به راحتی در تمام مواد فلزی، پلاستیک‌ها و حتی در قطعات سرامیک، پردازش می‌کنند. این فرآیند به طور خاص ایمن است چون نه بخار و یا گازهای مضر منتشر می‌کنند و نه خطر سوختن وجود دارد.

رزوه های داخلی مهره پرچ می‌تواند از آلومینیوم، فولاد، گالوانیزه یا استیل ضد زنگ ساخته شود. بدنه مهره پرچ می‌تواند در انواع مختلف شامل مهره پرچ گرد، مهره پرچ شش‌ضلعی، مهره پرچ نیمه شش ضلعی و یا استوانه‌ای و یا ته بسته باشد.

انواع مهره پرچ شامل:

مهره پرچی نیمه شش گوش سر خزینه استیلYAS-S

مهره پرچی نیمه شش گوش سر خزینهYAS

مهره پرچی گرد سر خزینه AVKS

مهره پرچی گرد سر فلنچی AVKF

مهره پرچی گرد سر فلنچی ته بسته KTF

مهره پرچی گرد سر فلنچی ته بسته استیل KTF-S

مهره پرچی گرد سر خزینه ته بسته KTS

مهره پرچی شش گوش سر فلنچی ته بسته KAF

مهره پرچی شش گوش سر خزینه AS

مهره پرچی شش گوش سر فلنچی AF

مهره پرچی سر خزینه استیل STS-S

مهره پرچی گرد سر خزینه STS

مهره پرچی گرد سر فلنچی STF

مهره پرچی سر فلنچی استیل STF-S

KTS 22

kts table 1