مهره پرچی نیمه شش گوش سر خزینه YAS

مهره پرچ نیمه شش گوش بدون لبه YAS

جنس : فولادی با روکش گالوانیزه

M4-M10

مشخصات:

مهره پرچ نیمه شش ضلعی سرخزینه(OPEN TYPE | HALF-HEXAGONAL BODY | REDUCED HEAD) :

مهره پرچ‌ها یک نوع سیستم چفت کردن مکانیکی هستند که یک قفل سریع، ساده و دائمی بین مواد را تضمین می‌کنند، چرا که رزوه ها (شیارهای داخل مهره پرچ) را در صفحات ایجاد می‌کنند. مهره پرچ‌ها می‌توانند روی هر سطحی نصب شوند، حتی اگر فقط به پهلوی کار دسترسی داشته باشید (برای مثال لوله‌ها). کاربرد پرچ‌ها به ابزاری نیاز دارد که نیرویی را برای وارد کردن رزوه به کار می‌برد که بدنه را تغییر دهد تا دو یا چند صفحه را بهم نصب کند. ابزارهای مهره پرچ قابل حمل هستند و می‌توانند در طیف وسیعی از محیط‌های عملیاتی مورد استفاده قرار گیرند.

مهره‌ پرچ را به راحتی در تمام مواد فلزی، پلاستیک‌ها و حتی در قطعات سرامیک، پردازش می‌کنند. این فرآیند به طور خاص ایمن است چون نه بخار و یا گازهای مضر منتشر می‌کنند و نه خطر سوختن وجود دارد.

رزوه های داخلی مهره پرچ می‌تواند از آلومینیوم، فولاد، گالوانیزه یا استیل ضد زنگ ساخته شود. بدنه مهره پرچ می‌تواند در انواع مختلف شامل مهره پرچ گرد، مهره پرچ شش‌ضلعی، مهره پرچ نیمه شش ضلعی و یا استوانه‌ای و یا ته بسته باشد.

در کجا از مهره پرچ استفاده می‌کنید؟

در همه جا یک بست پنهان و قوی و آسان مورد نیاز است. برای بیش از ۸۰ سال در صنایع هوایی، حمل و نقل ریلی و راه آهن، اتوبوس، کامیون، کنتور سازی، صنایع خودرو سازی، واگن سازی، ساختمان، سیستم‌های روشنایی، مبلمان اداری، دکوراسیون، مبلمان شهری، پارک‌ها، استخرهای شنا، قایق‌های تفریحی، ماژول های خورشیدی، لوازم پزشکی، تهویه هوا، تابلو برق ساخت خودرو، ساخت فلز، تجهیزات غذا، ماشین‌آلات، وسایل الکترونیکی، هوافضا و صنایع دفاعی از مهره پرچی سریع و کارآمد برای حل مشکلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر نمی‌توانید مهره پرچی را در اندازه یا سبک مناسب برای درخواست خود پیدا کنید، یا اگر مطمئن نیستید کدام گزینه برای نیازهای شما مناسب است، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم که اتصالی که به آن نیاز دارید را پیدا کنید. و اگر ما نمی‌توانیم آن را پیدا کنیم، احتمالاً وجود ندارد!

انواع مهره پرچ شامل:

مهره پرچی نیمه شش گوش سر خزینه استیلYAS-S

مهره پرچی نیمه شش گوش سر خزینهYAS

مهره پرچی گرد سر خزینه AVKS

مهره پرچی گرد سر فلنچی AVKF

مهره پرچی گرد سر فلنچی ته بسته KTF

مهره پرچی گرد سر فلنچی ته بسته استیل KTF-S

مهره پرچی گرد سر خزینه ته بسته KTS

مهره پرچی شش گوش سر فلنچی ته بسته KAF

مهره پرچی شش گوش سر خزینه AS

مهره پرچی شش گوش سر فلنچی AF

مهره پرچی سر خزینه استیل STS-S

مهره پرچی گرد سر خزینه STS

مهره پرچی گرد سر فلنچی STF

مهره پرچی سر فلنچی استیل STF-S 

yas table